Статьи

Догляд за шинами

Догляд за шинами

Догляд за шинамиЗастосування і технічне обслуговування-Шини потрібно тримати в чистому вигляді, далі від джерел тепла, світла, озон.-Слід уникати тривалого впливу прямих сонячних променів.-Слід уникати контакту з маслом, бензином, летючими розчинниками або іншими речовинами, які могли б зашкодити ..


Диски Trelleborg

Диски Trelleborg

Концерн Trelleborg виробляє різноманітні диски для сільськогосподарської великогабаритної лісової техніки,також здвоєні системи для тракторів. Всі диски та елементи кріплення виробляються на сучасному високотехнологічному підприємстві в Литві та Данії. Серед переваг дисків Trelleborg&..


Зміна розкладу роботи 1 березня 2019 р.

Зміна розкладу роботи 1 березня 2019 р.

Просимо звернути Вашу увагу,  1 березня 2019 року у нас переоблік на складі, відвантаження зі складу здійснюватись не буде..


Цільнолиті шини KABAT

Цільнолиті шини KABAT

Компанія Kabat - польський виробник шин та автокамер з 1983 року, який на даний момент є лідером на європейському ринку. Велика увага при виробництві продукції приділяється якості. В першу чергу, за допомогою системи управління якістю ISO. Це певна, задокументована система, яка дозволяє дієво і одно..


Як вибрати шини для комбайну ?

Як вибрати шини для комбайну ?

Як відомо, сучасні комбайни відрізняються не тільки комфортними умовами роботи, а й дуже високою продуктивністю. У той же час ефективність роботи цієї сільськогосподарської техніки багато в чому залежить від того, наскільки хороше зчеплення, тягові характеристики і маневреність забезпечують вста..


Про Kabat

Про Kabat

Деякі факти про KabatКомпанія Kabat була заснована братами Анджеєм та Тадеушом Кабат в 1983 році. Спочатку це була невелика майстерня, площею 21м², що надавала послуги з ремонту шин та камер.В 1985 році діяльність компанії була розширена на проектування шин для легкових автомобілів. Через два роки в..


Про «Mitas»

Про «Mitas»

 Компанія «Mitas» - чеська компанія, що спеціалізується на виробництві шин для сільськогосподарської та спецтехніки і мотоциклів. Компанію було засновано в 30-х роках минулого століття з виробництва шин в Празі та місті Злін. На сьогодні компанія «Mitas» нараховує три заводи в Чехії та один в С..


Деякі факти про «Mitas»

Деякі факти про «Mitas»

Компанія «Mitas» являється традиційним виробником шин з великим досвідом в області науково-дослідних та конструкторських робіт. Завдяки інноваційним роботам компанія завоювала позиції другого найбільшого виробника шин для всюдихідних машин в Європі.На даний момент компанія налічує п’ять заводів..


Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)
Замовити зворотній дзвінок