Статьи

Як вибрати шини для комбайну ?

Як вибрати шини для комбайну ?

Як відомо, сучасні комбайни відрізняються не тільки комфортними умовами роботи, а й дуже високою продуктивністю. У той же час ефективність роботи цієї сільськогосподарської техніки багато в чому залежить від того, наскільки хороше зчеплення, тягові характеристики і маневреність забезпечують вста..


Про Kabat

Про Kabat

Деякі факти про KabatКомпанія Kabat була заснована братами Анджеєм та Тадеушом Кабат в 1983 році. Спочатку це була невелика майстерня, площею 21м², що надавала послуги з ремонту шин та камер.В 1985 році діяльність компанії була розширена на проектування шин для легкових автомобілів. Через два роки в..


Про «Mitas»

Про «Mitas»

 Компанія «Mitas» - чеська компанія, що спеціалізується на виробництві шин для сільськогосподарської та спецтехніки і мотоциклів. Компанію було засновано в 30-х роках минулого століття з виробництва шин в Празі та місті Злін. На сьогодні компанія «Mitas» нараховує три заводи в Чехії та один в С..


Деякі факти про «Mitas»

Деякі факти про «Mitas»

Компанія «Mitas» являється традиційним виробником шин з великим досвідом в області науково-дослідних та конструкторських робіт. Завдяки інноваційним роботам компанія завоювала позиції другого найбільшого виробника шин для всюдихідних машин в Європі.На даний момент компанія налічує п’ять заводів..


Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
Замовити зворотній дзвінок