Новости

Рекомендації щодо зберігання шин.

Рекомендації щодо зберігання шин.

Пневматичні шини сільськогосподарських машин дозволяється відкрито зберігати на розвантажених машинах, встановлених на підставки. Поверхні шин необхідно вимити і після їх висихання покрити захисним складом.Тиск в шинах при закритому і відкритому зберіганні знижують до 70% від номінального.Якщо ши..


Як вибрати шини для комбайну ?

Як вибрати шини для комбайну ?

Як відомо, сучасні комбайни відрізняються не тільки комфортними умовами роботи, а й дуже високою продуктивністю. У той же час ефективність роботи цієї сільськогосподарської техніки багато в чому залежить від того, наскільки хороше зчеплення, тягові характеристики і маневреність забезпечують вста..


Тиск в тракторних шинах. Як вибрати оптимальний тиск.

Тиск в тракторних шинах. Як вибрати оптимальний тиск.

Для того, щоб шини трактора прослужили вам довго - потрібно уважно стежити за тиском. Сьогодні ми виділимо кілька порад для продовження життя шин, за рахунок підтримки оптимального тиску.   Якщо в шинах трактора буде надлишковий тиск - трактор стане погано керованим, так як шини стають..


Відмінність індустріальних шин від сільськогосподарських

Відмінність індустріальних шин від сільськогосподарських

Питання по відмінності сільськогосподарських шин від індустріальних часто виникають у тих людей, які не так давно зіткнулися з потребою їх використання. Ці питання найчастіше пов'язані з тим, що розміри і тих, і інших шин можуть збігатися. При цьому, сільськогосподарська гума коштує на порядок д..


Запрошуємо партнерів на АГРО - 2018

Запрошуємо партнерів на АГРО - 2018

З 06 по 09 червня в столиці України відбудеться виставка «Агро-2018» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі.У виставці прийматимуть участь близько 1250 учасників з 16 країн світу.ТОВ «ТД АГРО ПЛЮС», як постійний учасник даного заходу, запрошує відвідати стенд компанії та наж..


З Днем Перемоги !!!

З Днем Перемоги !!!

Ніхто не забутий; на попіл ніхто не згорів; Солдатські портрети на вишитих крилах пливуть. І доки є пам’ять в людей і живуть матері, Допоки й сини, що спіткнулись об кулі, живуть...


Презентація ТД АГРО ПЛЮС

Презентація ТД АГРО ПЛЮС

ТОРГОВИЙ ДІМ АГРО ПЛЮС — КЛІЄНТ ПОНАД УСЕ! Маємо великі складські запаси, що постійно поповнюються. Систематичні поставки від заводів-виробників спрямовані на забезпечення потреб у шинах для аграрної, транспортної та навантажувальної техніки. Важливим принципом своєї роботи ми вважаємо гарантію якіс..


Зупинити дію Постанови КМУ №117 від 21.02.2018 року. Припинити зупинення податкових накладних.

Зупинити дію Постанови КМУ №117 від 21.02.2018 року. Припинити зупинення податкових накладних.

З 22.03.2018 року запроваджено "оновлену" систему моніторингу критеріїв оцінки ризиків під час реєстрації платниками податку на додану вартість податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних. Постановою КМУ №117 від 21.02.2018 року передбачено ряд умов так званих відсікаючих факторів, я..


Шини для важких автокранів Mitas CR-02

Шини для важких автокранів Mitas CR-02

Шини для важких автокранів Mitas CR-02На міжнародній виставці спецтехніки Bauma 2016 в Мюнхені відбулась світова прем’єра нової шини 445/95R25 CR-02, створена спеціально для важких мобільних кранів компанією Mitas. Шина Mitas CR-02 володіє новим малюнком протектора , який розширює асортимент к..


Правила використання коліс та шин

Правила використання коліс та шин

Правила використання коліс та шинЗа річного навантаження трактора 1500 мото-год ресурс шин вичерпується на 20 – 25% за рік, тобто «з’їдається» їхня четверта частина вартості. Недотримання правил використання коліс та нехтування заходами систематичного догляду за ними вичерпує до 40% їхнього ресурсу...


Опитування по проблемам пов'язаними з блокуванням податкових накладних

Просимо Вас прийняти учать в опитуванні на рахунок масштабів проблеми з блокуванням Податкових накладнихТриває опитування учасників на предмет оцінки масштабів проблеми з блокуванням НН - на сьогодні вже дало інформацію понад 200 респондентів. Запрошуємо всіх залишити свою відповідь - це нескладно (..Нова модель шини Mitas 900/65R32 CHO вперше в Україні

Шановні партнери, замовляйте шину 900/60R32 CHO Mitas у ТОВ "ТД АГРО ПЛЮС" вже сьогодні !!!За більш детальною інформацією по даній шини звертайтесь до наших менеджерів. Завжди раді співпраці!НАШ САЙТ - tdagroplus.com.ua..


АГРО 2017

Запрошуємо на виставку АГРО-2017Добрий день, компанія ТОВ "ТД АГРО ПЛЮС" запрошує Вас відвідати наш виставковий стенд на Агровиставці – АГРО 2017, яка буде проходити 7-10 ЧЕРВНЯ 2017 на теріторії НК "Експоцентр України" м. Київ пр-т Ак. Глушакова, 1..Показано з 1 по 15 із 35 (3 сторінок)
Замовити зворотній дзвінок