Цільнолиті шини KABAT

Компанія Kabat - польський виробник шин та автокамер з 1983 року, який на даний момент є лідером на європейському ринку. Велика увага при виробництві продукції приділяється якості. В першу чергу, за допомогою системи управління якістю ISO. Це певна, задокументована система, яка дозволяє дієво і одночасно керувати багатьма аспектами, шляхом впровадження і реалізації єдиної політики. У компанії Kabat такими аспектами є: орієнтованість на клієнта, об'єднана з функціонуванням системи управління якістю, захисту середовища, а також безпекою праці.

Компанія володіє повністю обладнаної дослідною лабораторією, яка працює цілодобово. Аналізи сумішей проводяться безперервно. Якість продукції затверджено реєстром і постійністю результатів. Тому дуже рідко трапляється відміну певної партії від зразків, отриманих в лабораторії.

Всі продукти, які пропонуються споживачам, проходять повний контроль якості на кожному етапі виробництва перед його допуском до торгового обороту.

Під час впровадження системи управління якістю велику увагу приділялося самоконтролю над виконанням окремих операцій кожним оператором, згідно з вказівками технологічної документації вироби. Компанія Kabat виробляє камери для сільгосптехніки, легкових і вантажних автомобілів. Детальніше з асортиментом продукції Ви можете ознайомитися в каталозі нашого магазину.Замовити зворотній дзвінок