Про «Mitas»

 Компанія «Mitas» - чеська компанія, що спеціалізується на виробництві шин для сільськогосподарської та спецтехніки і мотоциклів. Компанію було засновано в 30-х роках минулого століття з виробництва шин в Празі та місті Злін. На сьогодні компанія «Mitas» нараховує три заводи в Чехії та один в Сербії. 

За роки роботи компанія напрацювала велику міжнародну мережу з продажу та розповсюдженню продукції більш ніж в 14 країнах світу.

Компанія «Mitas» виробляє та реалізовує шини під брендами Mitas, Cultor та  Continental ( за ліцензією) та має річний грошовий обіг більше 450 мільйонів Євро.

Компанія «Mitas» являється передовим виробником шин для сільськогосподарської та будівельної техніки в Європі.

Основна діяльність та бренди компанії «Mitas»

Компанії «Mitas» займається виробництвом  шин для сільськогосподарської техніки (для тракторів та комбайнів, навісного обладнання, візків та легкого обладнання), промислових шин ( шини широкого призначення, шини для навантажувачів та грейдерів, для транспортних робіт, для екскаваторів, катків, кранові радіальні шини, для виделкових навантажувачів, для індустріальних тракторів) та мотоциклетних спортивних шин.

 В 2014 році біля 71% доходу компанії становило від продажу шин для сільськогосподарської техніки та 23% від продажу мотоциклетних шин. Решта доходу від продажу інших продуктів та послуг.

Глобальне розповсюдження продукції.

На даний момент біля 86% всіх шин, що випускаються компанією Mitas постачаються європейським замовникам. Компанія має намір розвиватися та розповсюджувати продукцію по всьому світу.

Замовити зворотній дзвінок