Про Kabat

Деякі факти про Kabat

Компанія Kabat була заснована братами Анджеєм та Тадеушом Кабат в 1983 році. Спочатку це була невелика майстерня, площею 21м², що надавала послуги з ремонту шин та камер.

В 1985 році діяльність компанії була розширена на проектування шин для легкових автомобілів. Через два роки виникло нове підприємство, площею 400 м², де почалось виробництво гумових виробів.

В 1989 році почалося виробництво камер для легкових автомобілів, мотоциклів, тракторів, вантажних автомобілів та велосипедів.

В 1990 році було побудовано завод з виробництва сумішей площею 420 м².

1994 рік початку будівництва нового заводу на території площею 12,8 га в передмістях Будзиня.

2000-2002 роки – це розширення лабораторії та складу готової сировини. Всі інноваційні роботи направлені на досягнення компанією європейських стандартів, утримання рівня послуг на високому рівні.

На сьогоднішній день компанія Kabat стала лідером у виробництві камер та обідних стрічок на європейському ринку. Крім цього розвиває напрямки виробництва, такі як – виробництво автомобільних килимків, гумових профілів, інших формованих виробів для сільського господарства, будівництва, моторизації та ін. Власне конструкторське бюро і технологічний відділ дозволяють швидко та економно підготувати форми під нові вироби.

Компанія « KABAT S.J.» налічує від 250 до 310 працівників. Це високопрофесійні, старанно відібрані фахівці, як в області виробництва, так і продажу або управління фірмою.

Замовити зворотній дзвінок