Рекомендації щодо зберігання шин.

хранение шин


Пневматичні шини сільськогосподарських машин дозволяється відкрито зберігати на розвантажених машинах, встановлених на підставки. Поверхні шин необхідно вимити і після їх висихання покрити захисним складом.


Тиск в шинах при закритому і відкритому зберіганні знижують до 70% від номінального.


Якщо шини знімають з машин, то їх промивають водою і обдувають стисненим повітрям до висихання. Місця, забруднені нафтопродуктами, промивають теплою мильною водою, підсушують, припудрюют тальком. Покришки зберігають у вертикальному положенні на відстані 15-20 мм, через кожні 2-3 місяці їх перевертають, змінюючи точку опори.


Звичайно, на практиці такі умови не завжди дотримуються: як правило, покришки і колеса, в кращому випадку, укладають один на одного. Такий спосіб прийнятний тільки в тому випадку, якщо покришки складені на палети і не більше двох штук один на одного. Зберігання шин в штабелях заборонено.


Пневматичні камери вкладають всередину покришок і подкачивают повітрям до їх внутрішніх розмірів. Допускається зберігання камер без покришок. Для цього їх злегка нагнітають повітрям і надягають на вішалки з закругленими поличками, радіус кривизни яких близько 200 мм. При такому зберіганні, щоб уникнути появи складок їх необхідно періодично перевертати.

У господарствах з достатньою кількістю складських приміщень шини зберігають в опалюваних приміщеннях, підтримуючи постійну температуру. Приміщення обладнують дерев'яними стелажами. Категорично забороняється зберігання шин в одному приміщенні з паливно-мастильними матеріалами, кислотами, лугами, фарбами та іншими подібними речовинами.Для захисту пневматичних шин від впливу сонячних променів при відкритому зберіганні використовують суміш алюмінієвої пудри зі світлою мастилом в співвідношенні 1: 4 або 1: 5. Допускається для цього також використовувати мело-казеиновую суміш (75% крейди, 20% казеїнового клею, 4,5% гашеного вапна, 0,25% кальцинованої соди і 0,25% фенолу).

 

Замовити зворотній дзвінок