Mitas збільшує лінійку розмірів шин для кар'єрної техніки

Компанія Mitas представила нові моделі шин для кар’єрної техніки, збільшивши діапазон типорозмірів шин лінійок ERL і ERD на 30%.

«Для кожного типу поверхні потрібно свій специфічний малюнок протектора і функціонал, - заявив Петро Хала (Petr Hala), продакт-менеджер Mitas. - Тепер ми виробляємо спеціалізовані шини для різної техніки, що працює в цих складних умовах, в тому числі в гравійних і кам'яних кар'єрах ».

 Нові шини Mitas ERL / ERD-40 мають збільшене «пятно» контакту з поверхнею, що збільшує експлуатаційний ресурс. Протектор Mitas ERL-50 призначений для їзди по кам'яній поверхні. «Покупці по достоїнству оцінять стійкість до порізів Mitas ERL-50, - зазначив пан Хала. - Всі шини лінійок ERL / ERD мають радіальну конструкцію з посиленим сталевим каркасом і металевими брекерами ».


 

«Клієнти просять нас забезпечити стійкість шин до пошкоджень і збільшити ресурс за рахунок відновлення кар'єрних шин», - заявив Ендрю Мебін (Andrew Mabin), директор з продажу та маркетингу Mitas.

 

Нові шини виробляються в Чехії, а продажі будуть вестися по всьому світу. На території України  шини Mitas можете замовити у офіційного представника заводу ТД АГРО ПЛЮС.

Mitas ERL призначені для навантажувачів і грейдерів, а Mitas ERD - для такої техніки, як навантажувачі, бульдозери, грейдери, самоскиди (в тому числі зчленовані) і т.д.

Замовити зворотній дзвінок