Кожен четвертий трактор і комбайн, вироблений в Європі, оснащений шинами компанії «Mitas».

У чому полягає надійність шин компанії «Mitas»?

У найперших заводах компанії «Mitas» шини випускаються з тридцятих років минулого століття. В даний час у компанії п'ять заводів: один в США і чотири в Європі. Спочатку заводи компанії «Mitas» випускали шини і камери для легкових машин, мотоциклів та велосипедів.

Сільськогосподарські шини стали основним бізнесом компанії «Mitas» в 2004 році, коли компанія придбала відділення виробництва сільськогосподарських шин компанії «Continental A.G.». На сьогоднішніх день компанія «Mitas» є одним з провідних виробників шин для техніки в сільському господарстві, будівництві та важкої промисловості в Європі. Кожен четвертий трактор і комбайн, вироблений в Європі, оснащений оригінальними шинами компанії «Mitas».

Компанія «Mitas» є членом Асоціації європейських виробників шин і гумових виробів. Компанія «Mitas» інвестує в науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи з метою створювати довговічні, надійні шини, які економлять паливо. Процес розробки нової шини, створення гумових компонентів і тестування може тривати і 4 роки з самого початку проекту до виробництва нового продукту. Шини компанії «Mitas» піддаються тестуванню в режимі експлуатації в наших акредитованих закладах для тестування, IGTT.


  

Деякі факти про шини компанії «Mitas»

Найбільша шина, вироблена компанією «Mitas», має діаметр в 219 см, причому загальна довжина шинного корду - 37 км.

Найважча шина важить 453 кг, довжина шинного корду - 50 км.

Найшвидша шина для дороги - мотоциклетна шина, що дозволяє швидкість до 209 км / ч.

Найшвидша шина - шина для літака зі швидкістю до 300 км / ч.

Замовити зворотній дзвінок