Як вибрати шини для комбайну ?

Як відомо, сучасні комбайни відрізняються не тільки комфортними умовами роботи, а й дуже високою продуктивністю. У той же час ефективність роботи цієї сільськогосподарської техніки багато в чому залежить від того, наскільки хороше зчеплення, тягові характеристики і маневреність забезпечують встановлені на ній шини. Крім того, вони повинні безболісно переносити тривалу експлуатацію протягом тривалого часу. Саме з цієї причини до шин для комбайнів пред'являються на стільки специфічні вимоги, що значна частина їх виробників виділяє такі моделі в окрему категорію.

 

Підвищена міцність

За такої функціональності покришки для комбайнів помітно відрізняються від вантажних або інших шин. Купити їх при цьому можна далеко не в будь-якому інтернет-магазині. Багато в чому це обумовлено їх специфічною сферою призначення, яка визначає особливі вимоги до такої шинної продукції. Перш за все, вона повинна відрізнятися підвищеною міцністю і вантажопідйомністю. Більшість комбайнів характеризуються значною вагою, а покриття, на яких вони експлуатуються - численними нерівностями.

 

Амортизаційні характеристики

Ще однією відмінною рисою покришок для комбайнів є підвищені амортизуючі характеристики. Від їх здатності демпфіровати ударну дію при проїзді по нерівностях багато в чому залежить інтенсивність зносу і надійність роботи дорогих вузлів і механізмів сільськогосподарської техніки. Саме з цієї причини переважна більшість таких шин характеризується дуже м'яким ходом, завдяки якому вдається істотно зменшити фінансові та часові витрати на ремонт комбайнів.

 

Відповідність протектора типу грунту

Як і будь-які шини, шини Mitas для комбайнів призначені для експлуатації на певних типах грунтового покриття. Відповідність тим чи іншим умовам експлуатації забезпечується за рахунок особливостей в дизайні протектора. Наприклад, для найбільш вологих і м'яких грунтів призначені шини, грунтозацепи у яких мають значну висоту і розташовані під гострим кутом і проти напрямку руху. Це дозволяє забезпечити максимальні тягово-зчіпні характеристики в поздовжньому напрямку, що крім поліпшення цілого ряду інших показників, істотно підвищує паливну економічність комбайна.

 

Переваги радіальної конструкції

Сьогодні виробниками пропонуються шини для комбайнів, як діагональної, так і радіальної конструкції. Останній варіант є більш привабливим. Радіальні покришки помітно краще переносять тривалу за часом безперервну експлуатацію з високим навантаженням. Більш низька ймовірність їх виходу з ладу забезпечує таким шинам помітно кращу економічну ефективність, ніж у їх аналогів діагональної конструкції.

Замовити зворотній дзвінок