Тиск в тракторних шинах. Як вибрати оптимальний тиск.

Для того, щоб шини трактора прослужили вам довго - потрібно уважно стежити за тиском. Сьогодні ми виділимо кілька порад для продовження життя шин, за рахунок підтримки оптимального тиску.

 

Якщо в шинах трактора буде надлишковий тиск - трактор стане погано керованим, так як шини стають набагато твердішими. Крім того, через збільшення тиску змінюється поверхня зчеплення з грунтом. Вона стає меншою, що призводить до швидшого зносу певної ділянки шини. Підвищений тиск в шинах використовується тільки в гоночних автомобілях, оскільки вони їздять по рівних дорогах, і вони мають бути більш стійкі на поворотах.

 Знижений тиск в шинах трактора може привести до збільшення витрати палива. Із -за низького тиску збільшується внутрішня температура в шині, що призводить до збільшення опору крутного моменту колеса. Поверхня зчеплення з грунтом стає плоскою, тому трактор буде грузнути в м'якому грунті.

 

Щоб визначити оптимальний тиск в шинах трактора, необхідно звернутися до документації, що надходить разом з трактором. В крайньому випадку, можна пошукати цю інформацію в інтернеті.

 Для перевірки поточного тиску в шинах, скористайтеся манометром. Його щільно вставляють в ніпель шини, і заміряють. Перевіряти тиск необхідно на «холодної» машині, тому що після тривалої роботи температура в колесі збільшується, що призводить до збільшення тиску.


 Проконсультуватися з приводу оптимального тиску шини саме для вашої техніки можете у спеціалістів «ТД АГРО ПЛЮС» за номером телефону 067-295-00-66

Наш сайт – tdagroplus.com.ua

Замовити зворотній дзвінок