Деякі факти про «Mitas»

Компанія «Mitas» являється традиційним виробником шин з великим досвідом в області науково-дослідних та конструкторських робіт. Завдяки інноваційним роботам компанія завоювала позиції другого найбільшого виробника шин для всюдихідних машин в Європі.

На даний момент компанія налічує п’ять заводів: один в Чарльз Сіті в Айові та чотири в Європі. В 2012 році в місті Отроковіце в Чехії було відкрито новий сучасний завод, що спеціалізується на виробництві високоякісних радіальних шин для сільськогосподарської техніки для глобального ринку.

Переважна кількість продукції реалізовується на європейському ринку.

Одним із етапів розвитку компанії являлось відкриття виробничої бази в США. Це зумовлено необхідністю розташування виробника в ареалі діяльності американських фермерів, оскільки ринок сільськогосподарської техніки дуже великий з великим попитом та стійкою перспективою зросту

Завдячуючи заводу в Чарльз Сіті компанія «Mitas» стала третім найбільшим виробником радіальних шин для сільськогосподарської техніки в США.

Ø  Компанія «Mitas» являється головним постачальником радіальних шин для тракторів та комбайнів, що виготовляються європейськими заводами таких світових брендів, як «John Deere», «Case New Holland», «Claas» та «AGCO».

Ø  - Компанія «Mitas» щорічно отримує нагороди, як найкращий постачальник від передових глобальних виробників;

Ø   Кожен четвертий новий трактор та комбайн в Європі оснащений шинами, виробленими компанією «Mitas»;

Ø  Компанія «Mitas» займає найбільшу частку на ринку радіальних та діагональних шин для сільськогосподарської техніки в Німеччині;

Ø  Компанія займається постійним пошуком інновацій, метою яких являється максимальне задоволення потреб кінцевих споживачів.

Замовити зворотній дзвінок