Cultor є ще однією торговою маркою виробництва Trelleborg Wheel Systems

 • Browse Tires by Brand and Manufacturer at SimpleTire.Com

  З 2009 року Cultor є ще однією торговою маркою виробництва Trelleborg Wheel Systems серед сільськогосподарських та промислових шин. В його асортименті - добре зарекомендували себе радіальні сільськогосподарські шини - Cultor RD-01, RD-02 та RD-03.


  Вони виділяються своєю універсальністю та відмінною трансмісією потужності для високих навантажень під час роботи на полях та  все демонструють  високі стандарти комфорту на дорозі. Вони є в торговій мережі з грудня 2015 року. З шинами Cultor RD клієнти отримують якісні сільськогосподарські радіальні шини за привабливою ціною, тобто вони є привабливими для фермерів, які шукають альтернативу преміум-продуктам.

   

  Cultor RD-01 - це універсальні шини зі стандартним профілем 85% для широкого спектра сільськогосподарських застосувань, які виділяються через їх збалансовані характеристики. Сюди входять дуже хороше зчеплення з низьким ковзанням і тривалій експлуатації  завдяки їх зносостійкому протектору. Сучасний асортимент включає розміри від 26 до 24-дюймових до 46 дюймових коліс.

   

  Основними перевагами шин Cultor RD-02 зі своїм 70% профілем є їх високий комфорт на дорозі та відмінна передача потужності під час роботи в полі.

  Збільшена  контактна площа  на грунті зменшує тиск, що передається на грунт і шар ґрунту, одночасно з високою вантажопідйомністю,  стійкістю та впевненою поведінкою на дорозі. Гнучка боковина забезпечує комфорт при експлуатації. Асортимент включає 13 розмірів  від 24 до 38-дюймових. Максимальна швидкість Cultor RD-01  та RD-02 досягає 50км/год.

   

  Cultor також пропонує RD-03 шини для тарктора з 65% профілем. Їх істотною перевагою є зменшення ущільнення ґрунту завдяки оптимальному розподілу тиску та до 40% збільшення  тягових зусиль, ніж у стандартних шин. Широкий малюнок протектора та великий об’єм повітря дають можливість збільшити навантаження на шину. Максимальна швидкість зросла до 65 км/год і асортимент пропонує 17 розмірів від 24 до 42-дюймів.

  Найбільший розмір 650/65R42 165D (168A8) має навантаження 8460кг при швидкості 10км/год і тиск 3 бара. При швидкості 65 км/год, навантаження 5150 кг (2,4б).

   

  Крім радіальних шин Cultor пропонує широкий асортимент діагональних шин для різних видів техніки та призначення.

  Пошук у запиті бічної панелі


читайте також

всі новини