Mitas розробив нову модель шини для комбайнів з технологією CFO.

писати admin Опубліковано в: Новини Дата створення : 2017-05-30 Переглядів : 74 Коментар : 0

Mitas VF 710 / 70R42 CFO HC 3000 - нова модель шин для комбайнів, в яких застосована VF-технологія *. Серед безлічі переваг, що відрізняють HC 3000 від традиційних розробок, необхідно відзначити максимальну вантажопідйомність і стабільно низький внутрішній тиск, що зберігається протягом усього циклу польових робіт.

VF 710 / 70R42 CFO HC 3000 розширює портфель преміальних продуктів Mitas і доступні на ринку з липня поточного року.

За словами пана Мабіна, директора з маркетингу та продажу Mitas, компанія є лідером в сегменті шин для (самохідної) прибиральної техніки. Близько 50% нових комбайнів в Європі оснащені продукцією Mitas.

У порівнянні з традиційними шинами для комбайнів цього ж типорозміру, внутрішній тиск Mitas VF 710 / 70R42 CFO HC 3000 на 26% менше, протягом всього прибирального циклу, що сприятливо впливає на ущільнення грунтів, відповідно.

Серед інших якостей, що роблять прямий вплив на захист грунтів, Mitas VF 710 / 70R42 CFO HC 3000 оснащений більш вузьким профілем шини, що також є перевагою для фермерів, зацікавлених в підвищеної мобільності техніки.

На сьогоднішній день Mitas випускає широкий асортимент високо-флотаційних продуктів. Крім лінійки НС 3000, розробленої для комбайнів, компанія може запропонувати НС 1000 для обприскувачів та НС 2000 на високо-потужних тракторів.

Mitas VF 710 / 70R42 CFO (Cyclic Field Operation) ** HC 3000 припускають швидкісну категорію «В», що дозволяє розвивати швидкість до 50 км / год. Вантажопідйомність оновленої версії НС 3000 становить 14300 тонн.

Основна перевага високо-флотаційних шин - здатність зберігати стабільний показник внутрішнього тиску при будь-якій швидкості. Відмінною особливістю VF-шин компанії Mitas є також високо-гнучка боковина шини, залишає широкий відбиток протектора, здатний конкурувати з гусеничним ходом.

MITAS a.s. - один з європейських лідерів в сегменті сільськогосподарських шин. Компанія виробляє і реалізує шини під трьома брендами: що належать компанії - Mitas і Cultor, а також Continental (за ліцензією). Крім цього, MITAS a.s. здійснює виробництво і збут широкого асортименту індустріальних шин і шин для мотоциклів, під однойменним брендом. MITAS a.s. є структурним підрозділом ČGS HOLDING a.s. Виробничі потужності компанії знаходяться в Чеській Республіці, Сербії та США.

 

* Very High Flexion (VF) - високо-флотаційні шини.

** Cyclic Field Operation - польові роботи повного / замкнутого циклу.

(За матеріалами компанії MITAS a.s.)

Замовити дані шини Ви можете в офіційного представника заводу в Україні ТОВ «ТД АГРО ПЛЮС»

Наші спеціалісти допоможуть підібрати необхідні Вам шини.