Mitas AirCell підвищує продуктивність систем накачування шин.

писати admin Опубліковано в: Новини Дата створення : 2016-02-23 Переглядів : 130 Коментар : 0

Mitas  представляє унікальну внутрішню шину AirCell, яка дозволяє накачувати великі сільськогосподарські шини на +/- 1 бар (від 0,8 бар до 1,8 бар) протягом 30 секунд  - більш ніж в 10 разів швидше ніж, використовуючи існуючий метод накачування шин.

Mitas AirCell розташований всередині шини на диску та займає близько 30% об’єму  шини. Mitas Aircell був розроблений для шини Mitas 710/75 R42 SFT. 

 

Під час використання, шини AirCell безперервно накачані до максимального тиску в 8 бар, випускаючи за необхідності, частину тиску, дозволяючи швидко збільшити тиск в сільськогосподарській шині, регулюючи тим самим, тиск в шині, протягом декількох секунд, а не хвилин.

Mitas AirCell будуть доступні для тракторів Fendt Vario 900, що оснащений  Mitas 710/75 R42 SFT, починаючи з листопада  2016 року. Унікальна система накачування в шинах називається VarioGrip Pro і отримала золоту медаль на виставці Agritechnica на минулому тижні.

Система MitasAirCell була розроблена, щоб зменшити час очікування при накачуванні шин, скоротити витрати на паливо, захистити грунт, збільшити термін експлуатації шини та покращити характеристики керування шиною.

 В компанії Mitas ключовою задачею розвитку є інновації, які приносять користь для фермерів та сільського господарства вцілому.

Важливою характеристикою Mitas AirCell є те, що це не лише можливість швидкого накачування шин, але вона допомагає також швидко знизити тиск в шини, так як об’єм зовнішньої шини знижується на 30%.

AirCell не створює ніякого додаткового тертя та нагрівання, оскільки не знаходиться в безпосередньому контакті з самою шиною.

 Mitas AirCell можна монтувати на стандартні тракторні колісні диски з використанням стандартних інструментів.

Mitas AirCell будуть доступні для типорозмірів Mitas 710/75 R42 SFT, Mitas 710/70 R42 SFT, а також деяких додаткових розмірів.

Виробництво AirCell відбувається на заводі в Чехії.